TERMOFORMIERKI PRÓŻNIOWE Z PODAJNIKIEM MATERIAŁU Z ARKUSZA

SERIA SMARTLINE ASFS / QUICKLINE

Termoformierki próżniowe z automatycznym załadunkiem materiału w arkuszach oraz odbiornikiem gotowych wyprasek wyróżniają się zastosowaniem wielu nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań, takich jak:

● automatyczna diagnostyka każdej grzałki oraz najważniejszych podzespołów maszyny,

● wbudowany router przemysłowy ze zdalnym dostępem do urządzenia, umożliwiający przeprowadzenie diagnostyki, wykonanie zdalnego serwisu, naprawienie błędów, poprawienie i optymalizacje kodu receptur, zmianę wyglądu panelu HMI oraz dodawanie nowych funkcji,

● automatyczna regulacja rozmiarów pola formowania z panelu operatorskiego ( bezstopniowa regulowana płyta dolna ),

● automatyczna regulacja rozmiarów ramy dociskającej (górna rama),

● procentowa regulacja grzania każdego z promienników,

● automatyczne sterowanie procesem grzania i chłodzenia materiału poprzez wykorzystanie nowoczesnych pirometrów do bezkontaktowego pomiaru temperatury.

Każda maszyna może być zaprojektowana oraz dopasowana do wymogów klienta oraz jego produktu tj. :

Dodatkowym elementem termoformierki próżniowej w tej konfiguracji jest urządzenie współpracujące z termoformierką mające za zadanie załadunek tworzywa na okno robocze oraz rozładunek gotowego wyrobu. Napęd podzespołów podajnika przekazywany jest za pomocą czterech serwonapędów stołu podajnika, serwonapędu spychacza, serwonapędu ramy rozładunkowo – załadunkowej podajnika oraz dwóch silników automatycznego systemu centrującego.

Rozładunek gotowej wypraski następuje jednocześnie przy załadunku arkusza. Rama dociskająca tworzywo po zakończonym procesie formowania unosi gotowy wyrób za pomocą pneumatycznych rygli nad poziom i przekazuje na ramę rozładunkowo – załadunkową podajnika. Urządzeniem współpracującym z podajnikiem jest również system centrujący do którego należy pozycjonowanie palety z materiałem do termoformowania. Podajnik opcjonalnie posiada zainstalowane miecze powietrzne mające za zadanie odseparowanie sklejonego ze sobą tworzywa (ryzyko sklejania się materiału na palecie), a także dysze jonizującej służące do neutralizacji ładunków elektrostatycznych. Opcjonalnie istnieje możliwość wyposażenia maszyny w system formowania podwójnego – system pozwalający na formowanie dwóch detali w jednym cyklu na dwóch niezależnych arkuszach materiału.

 

 

W celu przedstawienia Państwu odpowiedniej oferty na wybraną maszynę

prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy, bądź przez poniższy formularz kontaktowy.

IMIĘ I NAZWISKO (wymagane)

ADRES E-MAIL (wymagane)

TEMAT WIADOMOŚCI (wymagane)

WYMIAR ROBOCZY (wymagane)

MAX WYSOKOŚĆ/PRZEŚWIT (wymagane)

NUMER TELEFONU (wymagane)

WIADOMOŚĆ

Zgadzam się na udostępnienie powyższych danych firmie TOOLS FACTORY do celów marketingowych.