TERMOFORMIERKI PRÓŻNIOWE Z PODAJNIKIEM MATERIAŁU Z ROLKI

SERIA SMARTLINE ARF

Termoformierki próżniowe z podajnikiem materiału w roli  wyróżniają się zastosowaniem  wielu nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań, takich jak:

Dodatkowym elementem termoformierki próżniowej w tej konfiguracji jest urządzenie współpracujące z termoformierką mające za zadanie załadunek na pole robocze termoformierki materiału z roli.

Funkcje podajnika :

Podanie materiału na pole robocze termoformierki, odcięcie wypraski od rolki z tworzywem, przekazanie wytremoformowanego detalu do dalszej obróbki.

Podajnik posiada możliwość zamocowania rolki z materiałem na pneumatycznym wałku rozprężnym ( 2 szt. ), który jest wyposażony w system szybkiego demontażu wałka dzięki zainstalowanym uchwytom bezpieczeństwa, kontrola zwisu materiału jest sprzężona z pomiarem drogi materiału i odpowiednia ilość tworzywa jest odwijania samoczynnie z rolki, po procesie termoformowania materiał jest przesuwany automatycznie, a następnie wypraska jest odcinana od rolki.

                                                    

W celu przedstawienia Państwu odpowiedniej oferty na maszynę do termoformowania próżniowego z podajnikiem materiału z rolki

prosimy o kontakt telefoniczny, bądź poprzez formularz kontaktowy.

Maksymalny wymiar pola roboczego X x Y w mm

Email @ (wymagane)

Informacje dodatkowe